KLUBOVÉ ZKOUŠKY

 

2. 9. 2017 - BZH PETROUPIM  - Výsledková listina zde.

 

Vážení členové klubu, po několika výcvikových dnech a loňských úspěšných zkouškách v Jankově, jsme rozhodli uspořádat i letos ve spolupráci s ČMMJ – OMS Benešov v honitbě Mysliveckého spolku Petroupim dne 2. září 2017 klubové barvářské zkoušky honičů se zadáváním CACT.

 

Přihlášky ke zkouškám zasílejte na předepsaném výhradně na adresu ČMMJ - OMS Benešov, který připraví veškeré organizační náležitosti. Termíny k podání přihlášky na zkoušky a další náležitosti upravuje Zkušební řád ve Všeobecné části (nejméně měsíc předem, tj. nejpozději do 2. srpna 2017). Přihlášky posílejte včas, počet možných účastníků zkoušek je omezen a rozhodující je datum doručení přihlášky na OMS Benešov (přihláška je ke stažení na stránkách Basset klubu ČR).

 

Adresa pro zasílání přihlášek na K BZH dne 2. září 2017 je ČMMJ, z. s. – OMS Benešov, Tyršova č. p. 1902, 256 01 Benešov

Sraz účastníků bude na Lovecké chatě Mysliveckého spolku Petroupim (přímo v obci) naproti pneuservisu. V obci bude značeno.

Pro případné zájemce o zkoušky bude dne 6. května 2017 uspořádán v honitbě mysliveckého spolu Kozina Neustupov výcvikový den.

Informace o výcvikovém dnu, případně o zkouškách p. Lenka Ratajová na tel. č. 723 205 831.

 

7. 10. 2017

BZH Černá hora - O pohár Kateřiny Schwippelové - informace budou včas dodány